Vážení zákazníci, objednávky přijaté do 16. 12. 2021 budou doručeny do Štědrého dne, po tomto datu již budou vyřízeny a expedovány 5. 1. 2022 z důvodu konání inventury. Děkujeme za pochopení.

Bonus program

DIM bonusový program je věrnostním programem společnosti Bellinda Czech Republic s.r.o., který Vám ušetří peníze za to, že u nás nakupujete. Je určen pro všechny již registrované nebo nově zaregistrované zákazníky e-shopu dimparis.cz. Registraci je možné provést zde nebo při prvním nákupu v e-shopu.

Věrnostní program šetří peníze zákazníkovi na příští nákup. Po 30-ti dnech od zaplacení objednávky Vám načteme 10% z hodnoty nákupu (bez dopravy a poštovného) na DIM účet. O navýšení DIM účtu budete informováni e-mailem. Stav účtu je možné průběžně sledovat po přihlášení na dimparis.cz. Částku na DIM účtu je možné navyšovat opakovanými nákupy a je možné ji uplatnit na libovolný nákup (pouze k zaplacení zboží, na úhradu dopravy využít nelze). V případě, že zboží vrátíte, nebude načteno 10% na váš DIM účet z celé hodnoty objednávky, ve které jste se rozhodli zboží vrátit.

DIM bonus program platí pouze na zboží zakoupené na e-shopu dimparis.cz.

Příklad:
Nakoupíte za 1000,- Kč, částka bez dopravy (DPD) činí 931,- Kč, na DIM účet se Vám načte 93,- Kč.
Pro využití částky z DIM účtu je při nákupu nutné přihlášení pod Vaším uživatelským účtem. V košíku v posledním kroku "Platba" uvidíte, kolik můžete využít bonus bodů a kliknete na políčko "Aplikovat". Využít lze vždy celou částku.

Platnost bodů je omezena na 6 měsíců od načtení prvních bodů. 14 dní před ukončením platnosti bodů Vás budeme informovat e-mailem.

Tento bonusový program je platný od 1. dubna 2022

DIM bonusový program je určen pouze pro e-shop zákazníky www.dimparis.cz, neplatí pro velkoobchodní zákazníky. Děkujeme za pochopení.